شستشوی لباس سفید

از بین بردن چرک مردگی لباس سفید

برای از بین بردن چرک مردگی لباس های سفید می توانید از برخی از مواد طبیعی برای بهبود کیفیت شستشو و سفیدتر شدن لباس های خود استفاده کنید. سرکه، جوش شیرین، وایتکس، آب اکسیژنه و مواردی از این قبیل در این کار به شما کمک می کنند. توجه داشته باشید که استفاده از این مواد بیشتر از حد مجاز می تواند باعث آسیب دیدن بافت لباس شده و باید حتما به صورت کنترل شده انجام شود.

طرز شستن لباس سفید با سرکه

برخی از افراد استفاده از مواد طبیعی مثل سرکه سفید را به سفیدکننده های شیمیایی ترجیح می دهند. برای این کار تنها کافی است که یک فنجان سرکه سفید مقطر آماده کنید. زمانی که کار ماشین لباسشویی تمام شده و وارد چرخه آبکشی می شود، سرکه را به دستگاه اضافه کنید. با این کار می توانید مطمئن شوید که مواد شوینده به طور کامل از بافت لباس خارج شده و نمی توانند مشکلاتی نظیر پوسیدگی بافت پارچه را به دنبال داشته باشند.

شستن لباس سفید با وایتکس

وایتکس یا همان مواد سفیدکننده انتخاب بسیاری از افراد برای از بین بردن چرک مردگی لباس های سفید هستند. اضافه کردن این ماده به ماشین لباسشویی در حین شستشو تاثیر به سزایی در درخشندگی لباس های سفید شما خواهد داشت. ای

شستن لباس سفید رنگ گرفته در لباسشویی

ن در حالی است که بسیاری از افراد معتقدند این مواد باعث پوسیدگی بافت پارچه می شوند و بهتر است آن را با آب اکسیژنه جایگزین ک

ممکن است به اشتباه لباس سفید خود را همراه با لباس های رنگی داخل ماشین لباسشویی انداخته باشید و از این طریق لباس سفید شما تغییر رنگ داده باشد. در چنین شرایطی تنها کافی است که نصف فنجان جوش شیرین را با شوینده ترکیب کنید. با این کار لباس سفید رنگ گرفته شما اصلاح شده و حتی دیگر نیازی به در صورتی که قصد دارید شستشوی پیراهن سفید خود را با دست انجام دهید، بهتر است از یک قاشق غذاخوری نمک و آب با دمای مناسب (ترجیحا آب گرم یا حتی داغ، با توجه به محدودیت های ذکر شده در برچسب لباس) استفاده کنید تا لباس هایی تمیز و درخشان داشته باشید. این کار از تکرار چرخه شستشو در ماشین لباسشویی جلوگیری می کند و تا حد زیادی به افزایش طول عمر مفید لباس های شما کمک می کند.

استفاده از نرم کننده نیز ندارید

نید.مـقـالات و دانـستـنــی هــا
مشاهده همه مـقـالات

خــانــه

جـسـتـجـو

سبد خرید

دسته بندی

ثبت نام/ورود
طراحی و اجرا توسط دیواندر
Divandar.ir
0915 571 6508